• vezuel

Pád Archonov

Tieto temné sily s veľmi temnou agendou prevzali kontrolu nad Zemou a vzali ľudstvo ako rukojemníka. Vytvorili riadiaci systém virtuálnej reality, v ktorom ľudstvo nemohlo uniknúť, čo je súčasný systém, v ktorom sa teraz nachádzame a ktorý sa vďaka svetelným bojovníkom rozpadol a pomaly sa začína prejavovať v bežnej realite. .


Na fyzickej úrovni je kontrola a zotročenie udržiavané prostredníctvom babylonského finančného systému Orionu, založeného na dlhovom zotročení a masovom programovaní prostredníctvom médií. Udržujú nás v systéme uzavretej slučky, nízkovibračného stavu vedomia. Väzenie s riadenou frekvenciou!


Tento Matrix bol ovládaný bytosťami označovanými ako Archoni, ktoré sa odmietajú spojiť späť so Zdrojom. Týmto bytostiam chýba empatia k ľudstvu, Zemi a všetkému živému vôbec. Sú to najvyššie poschodie pyramídy inkarnované v ľudských telách.


Trojica globálneho zovretia na tejto planéte bol Vatikán, ktorý slúžil ako centrum uctievania týchto psychopatických archontov, Londýn, ktorý čerpá peniaze, aby si udržal svoju kontrolu nad Zemou a Washington DC nebol ničím iným ako vojenskou odnožou týchto psychopatických deštruktívnych programov.
Okultné spojenie medzi Vatikánom v Ríme, Kráľovskou korunou v Londýne a Washingtonom DC bude odtajnené známe. Európska koruna vlastní Federálny rezervný systém Spojených štátov a jeho peňažné platby. Legitimita kráľovskej koruny bude preskúmaná a nakoniec zvrhnutá. Úloha nelegálneho tieňového bankovníctva Európskej kráľovskej rodiny bude odhalená.


Sme svedkami únikov dokumentov, právnych zásahov a vnútorných odhalení, ktoré spôsobia verejné pobúrenie. V súčasnosti sme svedkami toho, ako sa to deje.


Celosvetoví národní vodcovia a režimy, ktoré majú politické, korporátne alebo právne spojenie s protiústavnou vládou kdekoľvek na svete budú zbavení moci.


Práve teraz v našej súčasnej realite sledujeme pád týchto Archonov.


Preto, extrémne chaotické podmienky na našej planéte, je to doslova boj medzi Svetlom a Temnotou!


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA