• vezuel

Posledný vzdor Temnoty, Svetlo definitívne po etapách vedie k víťazstvuTemná globálna plutokratická oligarchia, Kabala, sa blíži k záverečnej fáze boja a stretu so svetelnými silami. Stret bude eskalovať a temní nezmiznú bez boja. Boj možno vidieť na rôznych miestach po celom svete. Temnota sa čoraz viac bojí, hnevá a prepadá zúfalstvu, cítiac sa chrbtom opretá o stenu.


Ich kampaň odporu voči úsiliu svetelných bojovníkov bola na vrchole koncom roka 2021, s využitím svojich "teroristických aktív" na rozvrat pomocou falošných útokov a iných foriem násilia v snahe spomaliť revolúciu SVETLA.


Po celú dobu súčasne koordinovane spôsobuje sociálny rozvrat a nadvládu prostredníctvom obchodu s drogami, obchodovania so sexom, pašovania zbraní, skorumpovaných medzinárodných finančných schém a zmanipulovania volieb, aby ich skorumpovaných sluhov vtlačili do pozícií politickej moci.


Špinavá vojna sa líši od bežne zaužívaných praktík minulých vojen. Svojich zástupcov na mocenských pozíciách potajomky nasmerúvava, aby vytvorili podmienky chaosu, deprivácie, marginalizácie a zastrašovania, ktoré považujú za priaznivé pre ich prežitie ako globálnej mocenskej skupiny na vrchole. Ich zástupcovia sa neštítia používaniu policajnej a vojenskej sily, ako aj používaniu zastrašovania zástupnými gaunermi, šikanovaniu, úplatkárstvu, agitácii, osočovacej propagande a násilným narušeniam, aby sa veci rozhýbali, aby sa predĺžil status-quo, kde sú na vrchole.
Skupiny bojovníkov svetla odolávajú a spoliehajú sa nielen na klasickú taktiku odporu a odhaľovanie, ale tiež používajú svoje psychické schopnosti na to, aby čelili útokom. Odolávame a porážame temných použitím prevažne nenásilných a psychických prostriedkov v zmysle "nech ťa sila lásky spevádza" v súlade s 11 vesmírnymi zákonmi a 11 duchovnými zákonmi vesmíru.


Používaním predvídania, intuície, čítania energetických polí druhých, vzdialeného pozorovania, budúcnosti, telepatického ovplyvňovania na diaľku, manipulácie s energiou, maskovania a telekinetických obranných manévrov sa bojovníci svetla udržiavajú v bezpečí.


Ďalšou výzvou je rozpoznať falošné bábky, ktoré sa snažia infiltrovať a sabotovať reformné snahy pravých Bojovníkov Svetla, no bojovníci majú schopnosť odhaliť takýto podvod.


Už teraz budete môcť vidieť známky toho, že temnota prehrala boj. Ich globálne mocenské impérium začne upadať a začne sa rozkladať, aby sme my v priebehu nasledujúcich rokov , slobodní, z veľkej časti dokončili pozitívnu reformnú prácu a transformáciu spoločnosti bez odporu.


Pripravte sa, spojte sa s ostatnými na strane Svetla. Môžeme tak vytvoriť podmienky na to, aby ľudstvo naplno prekvitalo ako spoločnosť, plne pripravená na svoj kozmický osud.
Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA