• vezuel

Pravda nakoniec vždy zvíťazí

Nepriateľ vyniká vo vytváraní a ovládaní rozptyľovania, aby sme sa nezamerali na pravdu. Pokúšajú sa posunúť našu pozornosť preč od ich skazenosti a na ich falošný príbeh vytváraním inscenovaných scenárov, ktoré si žiadajú emocionálnu reakciu.


Boj za „práva“ na potrat vytvára emocionálnu reakciu za „práva žien“, pričom ignoruje skutočnosť, že vraždia deti pre satanskú agendu.


„Vojna“ na Ukrajine vytvára emocionálnu reakciu, ktorá si žiada viac vládnych zásahov, pričom ignoruje skutočných nepriateľov tu doma a ich plán zničiť našu krajinu zvnútra.


Nárast streľby udržiava ľudí v sústredení na násilie, poskytuje emocionálnu reakciu, ktorá si žiada väčšiu „kontrolu zbraní“ a pokusy nás ľudí odzbrojiť.


Opičie kiahne a COVID udržujú ľudí zameraných na strach a poskytujú emocionálnu reakciu, ktorá si žiada väčšiu „vládnu ochranu“ a cenzúru každého, kto hovorí proti ich falošnej vede.


Neustály tlak na „rasizmus“ rozdeľuje ľudí a vytvára emocionálnu reakciu, ktorá vyzýva na väčšie umlčanie pravdy prostredníctvom politickej korektnosti a sociálnej spravodlivosti.


Diskusie o UFO udržujú ľudí zameraných na to, čo je „tam vonku“, a zároveň bránia ľuďom uvedomiť si, čo je priamo pred nami: Plán WHO zbaviť nás našej suverenity.