• vezuel

Pre všetkých hľadačov pravdy


Prebudenie je očistný proces.

Vyžaduje si opustenie upokojujúcich ilúzií, aby ste sa cítili bezpečne.

Vyžaduje si opustenie obmedzených presvedčení a ideológií.

Vyžaduje si zbaviť sa všetkého, čo kedysi bolo.


Budete čeliť poznaniu, že mnohé rozhodnutia, činy, presvedčenia a vzťahy bežia na autopilotovi. Že to, čo ste kedysi vnímali ako pravdu, jednoducho nie je. Uvidíte veci inak ako z inej vlnovej dĺžky. Iná frekvencia. Nechápeš, prečo si to predtým nemohol vidieť.


Už sa nebudete môcť oddeliť od bolesti sveta. Budete hlboko cítiť.. Život sa stane neustálou horskou dráhou emócií. Stanete sa hľadačom pravdy a rozšírite svoje vlastné vedomie.


Prebudenie vám umožní uznať a cítiť tmu a svetlo vo vnútri.


Občas sa budete cítiť sami. Budete cítiť utrpenie. Zanecháte minulé ilúzie, príbehy a vzťahy.

Všetko, čo už nie je potrebné odíde samo a stanete sa bojovníkom pravdy.


Keď si uvedomíte seba ako postavu vo svete, stvorenie sa začne odvíjať všade okolo.

Synchronicity sa budú diať akoby kúzlom. Intuitívne pocity budú silnejšie, vrstvy ega budú zbavené dôležitosti. Keď ľudia používajú duchovnú prax, aby sa pokúsili kompenzovať pocity odcudzenia a nízkej sebaúcty kazia pravú podstatu duchovna. Namiesto uvoľnenia manipulatívneho ega, ktoré sa snaží ovládať prežívanie ho posilňujú.Zosúladíte sa so všetkým, čo potrebujete zažiť pre rast. A všetky tiene, ktoré potrebujete vidieť v sebe a vo svete okolo vás, pretože vaše Vyššie Ja pozoruje, čo robiť v živote.


Vyššie Ja nie je obeťou ani spasiteľom, nie je hriešnikom ani svätcom. Skutočné Ja je súčasťou niečoho oveľa väčšieho.


Sú tu nové cesty na objavovanie, noví ľudia, ktorých treba spoznať, nové zážitky, ktoré treba prijať a čo je najdôležitejšie, nové spôsoby, ako byť.Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA