• vezuel

Prepísanie reality v Matrixe otroctva

Za predpokladu, že naša realita a všetko, čo ju tvorí, je inteligentne navrhnuté tým, čo mnohí nazývajú Vesmírom alebo Zdrojom – nech už je táto všemohúca úroveň vedomia akákoľvek, musí existovať účel a zámer.


Ale aký je len zámer? Navyše, kto bol poverený úlohou navrhnúť to, či už k lepšiemu alebo horšiemu? Keď sa pozrieme na „horšie“ skutočnosti, prečo by Boh preboha zabudoval do tohto inteligentného dizajnu „to zlé“?


Na tejto úrovni reality je totiž absolútne nevyhnutné rozlišovať medzi danou vecou a jej polárnym opakom, aby sme pochopili vlastnosti každej z nich.


Napriek tomu, práve teraz na úrovni reality, ktorú väčšina ľudí uznáva, dôsledky odlišných protikladov nemôžu byť viac vo vašej tvári. Zdá sa, že strana, ktorá sa javí ako zlá, zlá, negatívna a spol., sa zdá, že sa snaží čo najlepšie kooptovať a uniesť svojho nepriateľa (toho dobrého). Ergo, nie je potrebné žiadne miešanie.


Starodávna a predsa pokročilá forma kontroly, má stále pocit, že planéta patrí im a rovnako aj ľudia, ktorí sa potulujú po jej povrchu. Súčasťou tejto diabolskej agendy je zničiť obrovské množstvo ľudského druhu a zvyšok si podrobiť pre ich vlastné sebecké účely.


Matrix bol film, ktorý vykresľoval desivý scenár robotických más a ich „manipulátorov“ Agentov – alias archontov, ​​odhodlaných udržať si prehľad a zabrániť ľuďom v živote na slobode.


Postava zobrazená ako „Neo“, keď užila červenú tabletku, zistila, ako hlboko siaha králičia diera, ale objavila aj vnútornú svätyňu, vyššie Ja, sila prebudená zo spánku, ktorú na určitej úrovni všetci vlastníme. Aby sa to však podarilo, prebudenie sa k pravde, hoci ide o veľký krok správnym smerom, je len prvým krokom.


Film Matrix mnohým prišiel ako výzva prebudiť sa z kómy spokojnosti a rozpoznať, ako realita skutočne funguje, aby nakoniec nabral silu vzdorovať svojmu vzhľadu a premeniť temnotu na svetlo... podobne ako alchymisti.Akonáhle si tí, ktorí stanovili agendu, aby vás udržali v neustálom stave súhlasu, aby ste si udržali úplnú kontrolu, uvedomili, že aj vy ste prehltli červenú pilulku, považujú za svoju prácu zvýšiť tlak... na vás! Presne to sa deje, emócie a útoky sa stupňujú na maximum, je na váš či z cesty uhnete alebo nencháte nič a nikoho vás z nej zostúpiť.Extrémne šialenstvo a násielie ľudí voči ľuďom, dokonca aj blízkych rodinných príslušníkov, či spolupracovníkov, ktoré je naším svetom šírené od roku 2020, nevykazuje žiadne známky poľavenia. Toto je rámec, ktorý sa niektorým zdá byť vymyslený, vopred naplánovaný a zameraný na dosiahnutie veľmi konkrétneho výsledku a ktorý rozhodne neveští nič dobré pre ľudský druh.


"Test prvotriednej inteligencie je schopnosť mať v mysli dve protichodné myšlienky súčasne a stále si zachovať schopnosť fungovať." – F. Scott Fitzgerald


Keď pochopíte, že táto úroveň reality predstavuje paradox a tak s ňou budete zaobchádzať, skutočne môžete spojiť dva zdanlivé protiklady, aby ste vytvorili novú realitu a tú, ktorú veľmi preferujete.


Väčšina ľudí žije život na ceste, ktorú im Agenti stanovili, príliš sa bojí preskúmať akúkoľvek inú - je upnutá na kariéru, slávu, majetok a peniaze. Ale raz za čas prídu ľudia ako my, ktorí zbúrajú všetky prekážky, ktoré nám Agenti kladú kladú do cesty. Tí, ktorí si uvedomujú, že slobodná vôľa je dar, ktorý nikdy nebudete vedieť použiť, kým oň nezabojujeme. Myslím si, že toto je skutočný plán Zdroja - prepísať matrixový plán nami.


Predstavte si, že všetko, čo sa teraz deje, môže byť len spôsob, akým Vesmír (hoci môže byť drsný), ako nám ukazuje, ako používať našu Bohom danú slobodnú vôľu cez nepredstaviteľnú maticu krízy, výzvy a plánu, ktorý vyzerá, že nemá nič iné ako zlý úmysel?


Nech je hlavný plán akýkoľvek, myslím si, že sa nám všetkým patrí, aby sme túto možnosť aspoň zvážili. Ešte lepšie je to preskúmať s činom a zámerom. A potom nielenže spoznáme, čo skutočne znamená slobodná vôľa, raz a navždy zažijeme, že Matrix nie je nič iné ako relatívny konštrukt reality, navrhnu