• vezuel

Pripojte sa znovu k duchovnu


Všetka bolesť, utrpenie, choroba, zverstvo a dokonca aj kataklizmy sú založené na duchovnom odpojení.

V celkovom obraze naozaj nezáleží na tom, či ide o vládu, médiá, farmáciu, geoinžinierstvo alebo kabalu.

Všetko sú to symboly kolektívnej mysle ovládajúcej bábku, ktorá hrá svoju úlohu.


Celá táto dráma je kolektívnym tieňovým aspektom, ktorý beží a skrýva sa za skreslením. Až teraz v týchto časoch to vychádza na povrch, aby to všetci videli.

Alebo pre všetkých, ktorí sa rozhodnú vidieť, a niektorí môžu povedať, pre všetkých, ktorí majú vidieť.


Ten odpojený tieňový aspekt nemá nad vami žiadnu skutočnú moc, dokonca ani keď obýva démonickú formu, keď konečne pochopíte, čo to je, ako existuje a prečo sa tak prejavuje na planéte.


Existuje ako sila aj ako entity, ktoré sú touto silou posadnuté ako v duši, tak aj bez duše.

So zjednoteným ľudstvom a s odvahou čeliť našim najhlbším obavám, z ktorých mnohé sa nikdy nenaplnia.
Vidieť celkový obraz a stretnúť sa s touto úrovňou informácií nám všetkým ponecháva možnosť voľby. Do akej miery sme ochotní poznať pravdu? Do akej miery sme ochotní opustiť naše systémy viery a vidieť, ako nás kŕmia klamstvami, aby nás udržali v samoľúbosti, ignorancii a strachu?


Sme ochotní konečne čeliť oddelenému tieňu a odmietnuť nechať ho ovládať nás ako autoritu?


Sme ochotní vedieť, že väčšina ľudstva je úplne ovládaná mysľou duchovne odpojených bytostí s patriarchálnym komplexom nadvlády pre krvavé rituály a vojnové štváčstvo, ktoré sú symbolickou alegóriou Satana, Diabla, Lucifera, a temnych mimozemšťanov ?


Musíme byť informovaní a vedomí si tejto skutočnosti.


Toto priame poznanie, ktoré bolo ľudstvu skryté a vyvrátené, sa bude neustále rozširovať, aby bolo dostupné pre tých, ktorí túžia rásť a stelesňovať svoju duchovnú identitu.


Voľba vidieť celkový obraz prichádza s vami čeliť svojim obavám, pretože to otvorí rýchly duchovný rast a ochranu.

Bude to vyžadovať schopnosť opustiť všetko, o čom ste si mysleli, že táto realita je.

A v tejto skúsenosti s opustením budete veľmi silne vyzývaní a tlačení, až nakoniec budete mať priamu duchovnú skúsenosť so svojím vnútorným ja.


Aby sme poznali priamu duchovnú skúsenosť, vedomie ako pravdu, musíme to priamo zažiť, aby sme rozlíšili, čo je skutočné alebo organické a čo nie.


Manipulačné programy vždy vyvolávajú strach, hrozby a teror. Pokiaľ sa ich bojíme, presne vedia, ako s nami manipulovať.


Ak zotrvávame v mentálnej strnulosti, presvedčeniach založených na egu alebo strachu, potrebujeme kontrolovať výsledky, zablokujeme skutočný duchovný zážitok.


Takto doslova udržiavajú 3D optické šošovky na vnímaní reality človeka. Čím je človek intelektuálnejší, tým je pravdepodobnejšie, že sa to stane. Sústredený lineárny vývoj ľavje hemisfery mozgu bez emočného zmyslového rozvoja pravého mozgu je typom vymývania mozgov. Bráni intuitívnemu alebo vyššiemu zmyslovému vývoju, ktorý je prirodzene vlastný väčšine ľudí od narodenia.

Vládne školstvo v oblasti indoktrinácie v tom robí veľmi dobrú prácu.


Keď sme mentálne strnulí, sme veľmi náchylní na fyzickú, mentálnu a emocionálnu manipuláciu negatívnymi silami. To vytvára pre ľudskú bytosť viac strachu, úzkosti, zmätku, chorôb a bolesti.

Nevedomosť nie je blaženosť.


Ak sa odmietneme naučiť, ako otvoriť svoju myseľ, väčšiemu obrazu toho, čo sa deje na planéte Zem zo strachu, lenivosti alebo ega, zablokujeme aj vyššie zmyslové vnímanie, aby sme získali prístup k duchovným zážitkom.


Keď ste zajedno so svojím vnútorným duchom a sublimovali ste svoju osobnosť do svojej vyššej sily, ste nebojácni, pretože viete, že ste chránení.


Nie je nič mocnejšie ako váš vnútorný duch, ktorý vás povedie a dovedie do bezpečia.✨


Vezuel 💕


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

123 views0 comments

Recent Posts

See All