• vezuel

Rakety a jadrové zbrane v Iraku, vrátili sme sa tam, kde sme už boli...


Vlády, náboženstvá, spravodajské služby a korporácie predstierajú, že konajú v prospech svojich más. Ale Nephilim nás držia rozdelených a nevedomých o kontrole, krádežiach a vraždách, ktoré ich tajne držia vo vedení celej planéty. Rádioaktívna otrava, ktorá, ako uvidíme nižšie, vyhladila obyvateľstvo starovekého Sumeru v Iraku v roku 2024 pred Kristom, opäť straší na ceste z Kuvajtu do Bagdadu ako zvyšky vyhorených jadrových guliek vypálených tankami na ustupujúcich Iračanov a ich kuvajtských rukojemníkov. Ale tento príbeh sa začal dávno.


V roku 3460 pred Kristom Marduk postavil svoje mesto v Eridu. Miesto pomenoval Bab-Il, (brána k bohom) na rieke Eufrat „medzi prestavaným Nippurom (predpotopným riadením misie) a Sipparom (predpotopným vesmírnym prístavom). Postavil vesmírny prístav s mrakodrapovým zikkuratovým chrámom-pristávacou plošinou-observatóriom. Chcel, aby jeho veža mala na streche najmodernejšiu pristávaciu dráhu a chránený hangár pre jeho „lietajúceho vtáka“.


Marduk zamýšľal Babylon, mesto okolo veže, ako Sumerský Kapitol, kozmodróm a kontrolu misie. Zo svojej veže mohol „monitorovať vesmírne lety medzi Nibiru a Zemou, ako aj lety na Zemi.Mardukovi spojenci Igigi mali veľké léna v Libanone a Sumeri. Ich majetky a populácia pozemšťanov rástli. Mardukov syn Nabu zhromaždil pozemšťanov a Marduk ich naučil vyrábať tehly pre jeho vesmírny prístav.


V roku 2025 pred Kristom Marduk ohrozil vesmírny prístav výzvou, aby sa iní "bohovia" podriadili.


Ninurta zhodil atómové zbrane na Sinaj


V roku 3450 pred Kristom nechal veliteľ Anunnaki Enlil-Yahweh svojho syna Ninurta bombardovať Mardukov Babylon. V roku 2924 pred n. l. Ninurta odpálil atómovú bombu na Sinajský vesmírny prístav expedície, aby to zamietol Mardukovi. Mardukov brat Nergal bombardoval Sodomu, Gomoru a južný breh Soľného mora, aby zabil Mardukovho syna Nabu.


Na Enlilov šok sa z bômb, ktoré nariadil zhodiť, strhla rádioaktívna búrka a zabila aj jeho sumerských pozemšťanov. Enlil prenechal vládu nad Zemou Mardukovi.


Vitajte nový vek, Satya Yuga, Vek Vodnára.


Žiarenie, geneticky upravené drogy a syndróm vojny v Perzskom zálive


USA unikli vojne v Perzskom zálive v roku 1991 s niekoľkými priamymi obeťami. Zatiaľ čo 250 000 Iračanov priamo zabili USA a ďalších 750 000 zomrelo v dôsledku medzinárodného embarga OSN vedeného USA, v Perzskom zálive zahynulo „iba“ 376 amerických vojakov. Takmer všetci boli zabití takzvanou „priateľskou paľbou“, náhodne ich zastrelili kolegovia vojaci.


Štrnásť amerických tankov MlA1 Abrams a pätnásť amerických bojových vozidiel Bradley zničených vo vojne v Perzskom zálive bolo zničených „priateľskou paľbou“ tiež.

Všetkých dvadsaťdeväť vozidiel bolo zasiahnutých novým druhom munície: nábojmi obalenými „ochudobneným uránom“- DU, vďaka čomu sú mimoriadne tvrdé a schopné preniknúť cez všetky existujúce pancierové pláty. DU používali výlučne americké a britské sily v Perzskom zálive nielen ako pancierovú muníciu pre tanky MlA1 Abrams a útočné lietadlá A-10, ale aj ako pancierovanie tankov. DU, ktorý je 1,6-krát hustejší ako olovo, sa ukázal byť taký účinný, že ani jeden americký tank nebol zničený irackou paľbou.


Počas dvojmesačnej vojny bolo zničených 3 700 irackých tankov, z toho 1 400 granátmi obalenými v ochudobnenom uráne. Tisíce diel, obrnených transportérov a ďalšieho vybavenia boli zničené nábojmi DU. Z amerických lietadiel bolo vypálených 940 000 30 mm nábojov obalených ochudobneným uránom a 14 000 väčších nábojov DU z tankov spolu s nevýslovným počtom rakiet Tomahawk zakončených ochudobneným uránom. Ku koncu vojny ležalo zhruba 300 ton uránu z vybitých nábojov roztrúsených v rôznych veľkostiach a stavoch rozkladu po bojiskách Iraku a Kuvajtu. Vitajte vo vlne budúcnosti: jadrovej vojne „nízkej intenzity“, ktorá bola zahájená v r. vojny v Perzskom zálive zo strany Spojených štátov amerických.


Ochudobnený urán1 je vysoko toxický a rádioaktívny vedľajší produkt procesu obohacovania uránu používaného v jadrových reaktoroch a pri výrobe jadrových zbraní. Prírodný urán s polčasom rozpadu 4,5 miliardy rokov sa skladá z troch izotopov: 99,27 percenta U238, 0,72 percenta U235 a 0,0057 percenta U234. DU je urán s izotopom U235 – štiepnym materiálom – zníženým z 0,7 percenta na 0,2 percenta – teda „vyčerpaný“. Pentagon tvrdí, že DU je relatívne neškodný, vyžaruje „iba“ 60 percent žiarenia neochudobneného uránu.

Aj nízka úroveň žiarenia emitovaného počas „normálneho“ fungovania jadrových elektrární spôsobuje zmätok s imunitným systémom ľudí, ako aj s okolitým prostredím.(4) nezávislých vedcov, „guľatý protitank s DU mimo jeho kovového plášťa môže za jednu hodinu vyžarovať toľko žiarenia ako päťdesiat röntgenových lúčov hrudníka.“

Vodič tanku dostane dávku žiarenia 0,13 mrem/h do hlavy zo stropu DU pancier, čo sa môže zdať ako veľmi nízka dávka. Po 32 nepretržitých dňoch alebo 64 12-hodinových dňoch však množstvo žiarenia, ktoré dostane vodič tanku na hlavu, presiahne normu Komisie pre jadrovú reguláciu pre ročné vystavenie verejnosti celého tela umelým zdrojom žiarenia. Žiaľ, posádky tankov USA neboli počas vojny v Perzskom zálive monitorované z hľadiska vystavenia sa žiareniu.


Jeden armádny záložný inžinier povedal, že sa mu uľavilo, keď zistil, že ohlušujúci výbuch v blízkosti tábora jeho jednotky priamo pri kuvajtských hraniciach nebol iracký chemický alebo jadrový útok, ale náhodný výbuch 40-tonového amerického transportného vozidla Hemmt s protitankovými nábojmi DU. "Bolo to asi 1000 metrov od nášho tábora a vietor nám fúkal," povedal. „Priamo nad nami zavial veľký čierny mrak.“ V prieskume medzi 10 051 veterinármi z vojny v Perzskom zálive sa zistilo, že 82 percent vstúpilo do zajatých irackých vozidiel, z ktorých mnohé boli znefunkčnené nájazdmi DU.


Ako jediná krajina, ktorá kedy zhodila atómové bomby na obývanú oblasť, sa vláda USA už dlho pokúšala obchádzať medzinárodné zmluvy a vyvíjať stále novšie zbrane hromadného ničenia.


„Biologické zbrane majú obrovské, nepredvídateľné a potenciálne nekontrolovateľné následky. Môžu spôsobiť globálne epidémie a poškodiť zdravie budúcich generácií“?


V 60-tych rokoch spoločnosť Monsanto v úzkej spolupráci s Pentagonom a Správou veteránov zámerne sfalšovala kľúčové údaje o účinkoch Agent Orange na ľudské zdravie s cieľom predať smrtiaci defoliant vláde na „použitie“ vo Vietname.


USA použili svojich vlastných vojakov, ktorí po prvýkrát zahŕňali oveľa viac černochov a Latinoameričanov ako kedykoľvek predtým, čo nie je náhodná okolnosť – ako pokusných králikov. Je pravdepodobné, že zbrane s ochudobneným uránom a vojensky spravované očkovacie látky, niektoré geneticky upravené, spolu spôsobili to, čo dnes nazývame syndróm vojny v Perzskom zálive.


Je zrejmé, že hrôzy, ktoré armáda USA spôsobila irackému ľudu, sa vracajú ako prízraky pomsty. Vražda, ktorú cisárske vojská páchajú na iných ľuďoch, sa vždy tak či onak vráti a prenasleduje páchateľa.

Vezuel ✨


🌍Napíšte mi: vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

👉🏻Aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

120 views0 comments

Recent Posts

See All