• vezuel

Sezóna zatmení


Do zatmenia Slnka v utorok 25. októbra 2022 ostáva už len sedem dní.

Zatmenia ponúkajú nové začiatky väčšie schopnosti a VYŠŠIE VEDOMOSTI.Zatmenie v transformatívnom znamení Škorpióna je veľmi významné a jeho účinky budú trvať približne šesť mesiacov. Škorpión je riadený planétou Pluto, ktorá dokáže úplne povýšiť, odstrániť a dekonštruovať staré paradigmy, aby uvoľnila miesto novým. Takto funguje planéta Pluto – úplne zničí staré, aby sa vytvorilo niečo nové. Preto, aj keď zatmenie Slnka poskytuje nové štarty, najprv musia byť odstránené určité podmienky a situácie.


8. novembra 2022 budeme mať zatmenie Mesiaca.


Tieto vždy zvyšujú emócie, ktoré sa vyvinuli počas zatmenia Slnka, keď sa v nás usádzajú konkrétne uvedomenia. Zatmenie Mesiaca má tiež tendenciu mať šesťmesačný portál energií.


Dôjde k lokálnym, národným a globálnym zmenám na finančnom trhu, vo vzťahoch, v politickom vedení, v spoločenských štruktúrach a v tom, čo si kolektívna ľudskosť zvykne vážiť.


Každý musí venovať veľkú pozornosť tomu, čo sa deje na miestnej, národnej a medzinárodnej úrovni – nie tak, aby sa dostal do chaosu, ale aby sa tam, kde je to potrebné, dali podniknúť dobre premyslené kroky.
Buďte organizovaní a rozvážni.


Duchovné spôsoby, ako sa pripraviť na zatmenia:


Udržujte svoj domov čistý a uprataný, to pozýva anjelské frekvencie.


V skutočný deň každého zatmenia zapáľte sviečku, kadidlo a modlite sa/meditujte o svojich potrebách a túžbach.


Nejedzte hodinu pred zatmením ani hodinu po ňom. ZDROJ čistí nás a celú hmotnú oblasť od duchovných toxínov. Nechceme zasahovať do tohto čistiaceho procesu.


Niektorí môžu pociťovať toto čistenie ako pocit ľahkosti a pokoja – nádherné vnútorné ticho a blízkosť s BOŽSKOU FREKVENCIOU. Počas modlitby a meditácie môže dôjsť k prijatiu zjavenia.Majte na pamäti: „Ako hore, tak aj dole, ako dole, tak aj hore."


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA