• vezuel

Sila odpustenia

Odpustenie je jedna veľká etapa v ceste za vzostupom a láskou.


Je to veľmi ťažká etapa, pretože bojovať sám zo sebou je nesmierne ťažké, vyťahovanie vlastných tráum je ale potrebné. Spravodlivé posúdenie v samom sebe, kde sa nič neskryje je nesmierne náročné, ale musíte pochopiť, že ak nemáte v sebe vyriešené veci, ktoré sa na vás nabaľujú počas celého života, skutočne budete sedieť stratení pri ceste po ktorej vaši priatelia, čo na sebe pracujú prechádzajú a verte mi že sa nikto pri vás nezastaví.


"Esse est percipi"


Nie je to tým, že ostatní nemajú súcit, je to tým, že cestu si musíte raziť sami, sami ste zodpovední za vlastný rast. Nikto ho za vás nemôže vykonať.Preto apelujem na všetkých čitateľov tohto článku, prosím zatlačte EGO do úzadia a začnite pracovať na "úsmevoch zadarmo" pre všetkých. Vedomý človek sa nepotrebuje hrať na niečo čo nie je, je spokojný s tým, čo je a nepotrebuje sa "škatuľkovať".

Pracujte na svojej srdečnosti, tej skutočnej, niekedy vám dokáže urobiť deň aj malý dobrý skutok smerom k človeku, ktorého nemusíte ani poznať, úsmev a zopár slov robí zázraky. Mám to odskúšané.


Zbavme sa myšlienky, že sa prezentujem tým, ako ma spoločnosť chce vidieť. Zbavme sa zbytočnej agresivity slov a prázdnych výhražiek, ktoré dopredu vieme, že sa nenaplnia. Zbavme sa zbytočných drám, ktoré neprinášajú Novému svetu nič. Prestaňme robiť zbytočné veci, ktoré nás odďaľujú na našej ceste formujúcej svet k lepšiemu. Áno my sme tí, ktorí tú budúcnosť formujú a to nie je iba predvolebná prázdna fráza.


"Aut viam inveniam aut faciam"
Pozývam vás všetkých na návštevu do seba samých, na najväčšie dobrodružstvo - prelomenie pomyselnej škrupiny nového života Vyššieho JA.


Sadnite si pred zrkadlo, pozdravte tú nádhernú tvár v ňom a začnite viesť seriózny rozhovor so svojím ja a odpustite sebe tým, že ste si ublížili a iným, ktorí vám ublížili a dovolili ste im, aby sformovali svojou negatívnou myšlienkou váš vlastný pohľad na tú nádhernú osobu v zrkadle.


Budú to dni.. možno mesiace, veľa vytvorených spomienok, uvedomenia, zlaté chvíle, záblesky svetla, veci, ktoré by sme už nikdy neurobili, analyzovanie šancí, ktoré sú pre nás navždy stratené. Každý musí tento proces absolvovať. Povstaňe z popola ako fénix a otvorte vlastný kvet života v sebe.


A vtedy Ty všetko odpustíš mne a Ja všetko odpustím Tebe .... odpúšťame a zabúdame, z temnoty do svetla !


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA