• vezuel

Sila ticha

Posvätný stav bytia je v celom živote, pretože vás volá do ticha, aby ste boli ticho a vedeli.

Semeno a vedomie rastie bez zvuku, ale strom padá s obrovským hlukom.


Ničenie má hluk, zatiaľ čo stvorenie je tiché. Nemôžete zmeniť fyzický aspekt hmoty väčším množstvom hmoty. Musíte ísť dovnútra a zosúladiť sa so svojou dušou. Tu objavíte iba duchovné zmeny hmoty.


V dualite sa mnohí chybne učia, že sila pochádza z úspechu. Strata tohto vnímaného úspechu prináša vnímanie, že ste bezmocní. Ak by ste mohli pochopiť, že najväčším úspechom vášho života je zistenie, že ste skutočne dušou v projektovanej forme. Ste tu na základe Božieho poverenia.


Odovzdajte svoj príbeh, svoje voľby a svoje reakcie sile lásky, ktorá je v týchto chvíľach väčšia, než viete. Dovoľte si kráčať k Svetlu, ktoré je vždy pred vami! S úmyslom musíte urobiť len ďalšiu vec, ktorá dáva zmysel. Nemusíte zmeniť svoj život alebo zmeniť svet.


Len buďte a vedzte, že ste Svetlo Zdroja.

Potom sa okúpte, najedzte sa, pohladkajte svojho psa, usmejte sa na cudzinca, dovoľte druhému, aby bol sám sebou bez toho, aby ste čakali, že ho zmeníte.


Môžete zmeniť iba seba. Keď ste sami, zvýši to vašu vibračnú frekvenciu! Zamerajte sa na neviditeľné aspekty života, ktoré existujú medzi zmyslovým vnímaním hmoty. Tu je miesto, kde sa váš mozog a srdce stanú koherentnými a spoja silu, aby sa spojili s vibračnou frekvenciou ducha a zmeny.


Toto je spojenie tichej sily, ktorá je jednotným poľom nekonečných možností. Toto je vaša „JA SOM Prítomnosť“ Bytia. Objavenie tejto pravdy a návrat k nej vo chvíľach turbulencií a dysregulácie vám umožní vedieť, že táto chvíľa je perfektná.


Tento bdelý sen sa zmení a zmizne a stane skutočným! Tvárou v tvár všetkému, čo sa deje, kým sa znova nestretneme vo vyšších frekvenciách radosti.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

154 views0 comments

Recent Posts

See All