• vezuel

Sila zvuku solfeggio

Znova po čase som sa dostala na stránku úžasného umelca Tomáša Multany, s ktorým som už v relácii "porozprávajte sa s priateľmi" robila rozhovor a započúvala sa do jeho ladiečiek, ktoré vo mne okamžite blahodárne premitajú energie.


Sila zvuku aktivuje naše nevyužité schopnosti, preniká až do jadra buniek, ktoré sa doslova rozžiaria a prebieha v nich zdokumentovaný rad zmien, ako na fyziologickej, energetickej úrovni, tak aj na úrovni DNA. Preto ruskí vedci používajú úspešne zvuku, namiesto rezania, na zmeny v DNA.


Vďaka Sile Zvuku a rezonancii môžeme byť prepojení v súlade, harmónii av súzvuku so sebou samým, s druhými, ale aj so všetkým okolo, sme doma. Cítime sa prepojení so životom a zažívame vnútorný pokoj a mier vo vnútri seba. Vďaka tomu tiež utvárame pokojnú realitu aj okolo seba.
Sila zvuku harmonizuje telo, myseľ aj ducha. Harmonický zvuk odovzdáva, vďaka rezonancii, harmónii bunkám. Tie ju ďalej odovzdávajú telu a mysli. Vonkajšie odráža vnútorné. Až keď nájdeme harmóniu v sebe, môžeme ju vnímať aj všade okolo nás.


Nahrávka na IMUNITU a pohodu si môžete vypočuť alebo stiahnuť zadarmo TU:


https://drive.google.com/file/d/13C9vtp2HKfpcSHTogx7_nTHgc2i5sg0N/view


Ak si potrebujete posilniť svoju imunitu, upokojiť sa, dostať sa opäť do pohody a harmónie, potom táto nahrávka terapeutických ladičiek tónu C+G v prírodnom ladení 432 Hz je to pravé. Ich súzvuk je dokonalou harmóniou a tak len zatvorte oči, započúvajte sa a po chvíli už nebudete chcieť prestať. Počúvajte pravidelne kedykoľvek máte chuť alebo potrebu.


Ak si chcete zadovážiť celé CD, môžete tak urobiť na jeho stránkach

https://www.silazvuku.cz/ a sledovať ho môžete aj na

youtube https://www.youtube.com/c/S%C3%ADlaZvuku/featured


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

337 views1 comment

Recent Posts

See All