• vezuel

Situácia na planéte Zem

Energetika lunárneho portálu sa stále aktivuje od príchodu Splnu 9. októbra, rovnako ako pohyb Pluta vpred 8. októbra, a mnohí ľudia zažívajú zvýšené emócie v dôsledku rôznych osobných a globálnych situácií.


Včera došlo aj k zemetraseniu s magnitúdou „6,2“ v stredoatlantickom hrebeni, ktorý sa nachádza pozdĺž dna Atlantického oceánu a je najdlhším pohorím pod vodami planéty.


Dnes došlo na západnom Fidži k zemetraseniu s magnitúdou 5,5.


Za posledných 24 hodín sa vyskytlo celkovo 104 otrasov s magnitúdou „1,5“ alebo väčšou.

Len niektoré z nich sú nasledovné: „3,7“ pred hodinou na Aljaške, „4,3“ pred štyrmi hodinami v Iráne, „4,8“ pred piatimi hodinami v Čile, „4,4“ pred šiestimi hodinami v Indonézii a „4,7“ pred štyrmi hodinami na Taiwane.


Magnetosféra Zeme je opäť obalená hustou časticovou plazmou. (účelom magnetosféry je chrániť našu planétu pred potenciálne škodlivým slnečným žiarením, ako aj pred žiarením zvonku našej slnečnej sústavy. Jeho tvar závisí od slnečných vetrov, ktoré stúpajú na našu planétu. )


Kolektívne ľudské vedomie môže meniť magnetické pole, vytvárať preniknuteľné diery a spôsobiť, že nežiaduce častice sa dostanú do magnetosféry a narušia myslenie, emócie a správanie.
ZDROJ vykonáva vzostupy vedomia, ktoré vytvárajú kolektívne harmonické myšlienky, emócie, a akcie.


„Kozmické sily“ ZDROJA, ktoré sú skutočne viditeľné pomocou sofistikovaného technologického vybavenia nesú SVETLO. na čistenie, čistenie a osvetlenie.


ZDROJ teda funguje vo viditeľnej aj neviditeľnej sfére a prejavuje sa mocná DUCHOVNÁ VEDA.


ZDROJ je NEZAMENITEĽNÁ DOBROTA, ale umožňuje ľudstvu „hrať“ svoje „piesne“ vedomia v harmónii alebo disharmónii prostredníctvom slobodnej vôle.


Keď každý z nás vyžaruje svoje individuálne „svetlá“, pridávame ku konečnému „SVETLU“ a stávame sa „ZO SVETLA“ – naše pôvodné dedičstvo.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA