• vezuel

Situácia na Zemi - najnovšie správy

Za posledných 48 hodín došlo k celkovo 112 zemetraseniam s pomerne silnou magnitúdou nad 6 richtera. V Tonge, ktorá sa nachádza v južnom Tichom oceáne južne od Samoy a približne v dvoch tretinách cesty z Havaja na Nový Zéland, dkonca došlo k veľmi silnému zemetraseniu s magnitúdou „7,4“.


Toto všetko spôsobuje silnú aktiváciu, ktorá bude pokračovaním dní výraznejšia, pretože sa orientuje na zapojenie VYŠŠIEHO VEDOMIA.


„Zážitky aktivácie svetla“ sa môžu stupňovať počas dňa a do večera, pričom niektoré z nich môžu byť extrémne pocity vyčerpania, závraty, bolesti hlavy, poruchy trávenia, úzkosť a nedostatok chuti do jedla.


Keďže naša planéta zažíva chaos z „3D“ perspektívy, kozmické udalosti majú tendenciu naberať na intenzite.


V skorých ranných hodinách v piatok 11. novembra 2022 odletela z nášho Slnka slnečná erupcia „M.1“ a naše Slnko ukrýva energiu triedy delta pre najsilnejšie erupcie – „triedu X“

Získava energiu z „Veľkého centrálneho Slnka“ – mocného portálu SVETLA, o ktorom mnohí vedeckí výskumníci hovoria, že je to „Fotónový pás“, tiež nazývaný „Alcyone“.


Naša slnečná sústava prechádza „fotónovým pásom“ približne každých 24 000 až 26 000 rokov, a keďže „fotónový pás“ je vír pozostávajúci z dvanástich sekcií, cesta cez jeden vír trvá približne 2 000 rokov .Do prvého víru sme vstúpili na svoju ďalšiu 2000-ročnú cestu v roku 2000 podľa vedeckých výskumov, a vtedy naša planéta dostala takú progresívnu intenzitu SVETLA, že veľká časť ľudstva začala prežívať hlboké duchovné, fyzické, duševné,... a emocionálne zmeny, ktoré výrazne zmenili ich životy.


Niektoré z hlavných transformácií, ktoré sa pre mnohých začali v roku 2000, boli:


1.) Boli vyvinuté hlavné technologické úspechy (nie všetky dobré),

2.) Začal sa objavovať pohyb cez vibračné energie štvrtej a piatej dimenzie,

3.) Planéta známa ako „Nibiru“ alebo „Planéta X“ alebo „Vlna X“ vstúpila do atmosféry Zeme a spôsobila posuny v „Jej“ atmosfére,

4.) Začalo sa konštatovať, že vlákna DNA sa množia,

5.) Zdalo sa, že čas sa začal pohybovať rýchlejšie, pretože vibračná frekvencia a amplitúda našej planéty, bežne nazývaná „Schumannova rezonancia“) zažívali silnejšie energetické ťahy a keď sa naša planéta doslova začala točiť rýchlejšie okolo svojej osi,

5.) Spánkový režim sa zmenil,

6.) Vzniká fyzické, duševné a emocionálne nepohodlie,

7.) Vedomá myšlienka začala ľahšie priťahovať prejav,

8.) Zdalo sa, že mnohé deti narodené začiatkom roku 2000 vyvinuli ohromujúce psychické schopnosti,

9.) Organizované náboženstvá, vládne politiky, vzdelávacie systémy, filozofické paradigmy – to všetko akoby eskalovalo v chaos

10.) Staroveké liečebné systémy ako „Ayurveda“ a to, čo sa začalo nazývať „Energetická medicína“, sa stali viac rešpektovanými a skúmanými.


Týchto desať aspektov je len niekoľko zmien, ktoré zaznamenali vedci a historici rôznych oblastí na začiatku roku 2000.
Má to však božský účel – aktiváciu „Božej častice“ tiež známej ako „Božia bunka“ umiestnenej medzi pravou a ľavou hemisférou ľudského mozgu – epifýzu. Proces prichádzajúceho SVETLA bol a bude aj naďalej eskalovať, aby vyčistil, vyčistil a osvetlil planetárnu hustotu.

Keď je potrebné viac prečistenia a čistenia, príde viac SVETLA. SVETLO je určené na prebudenie ľudstva z mnohých eónov disharmónie a posunu k VYŠŠIEMU VEDOMIu, ktoré je v súlade s posvätnými princípmi ZDROJA.