• vezuel

Skorumpovaný Matrix


Matrix, z ktorého sa predierame von, bol uvedený do režimu overdrive.

Zlí kontrolóri sa snažia čeliť tomuto ľudskému prebudeniu, ktoré práve prebieha.


Agendou týchto predátorov je uzamknúť čo najviac ľudí do časovej slučky, frekvenčného väzenia predtým, ako sa príležitosť uzavrie počas tohto prechodného obdobia.


Ľudstvo je uvádzané do nového spôsobu bytia. Sú to náročné časy, ale aj vzrušujúce a mnohí z nás sem prišli kvôli tejto re-evolúcii, keď si začíname pamätať svoju pravú identitu.


Čím hlbšie pôjdete, tým bližšie sa dostanete k jadru zrady ľudskej rasy. Matrix, v ktorom žijeme a ktorý vo všetkých smeroch spôsobuje systémové zlyhanie biosystémov Zeme, vytvára na väzenskej planéte iba otrokárske prostredie, ktorého jediným výsledkom je zničenie.


Aby ste zotročili rasu, vezmite jej minulosť !


Čítali ste moje predchádzajúce príspevky, v ktorých hovorím o odobratí identity, pôvodu a spomienok kultúry, čo je také škodlivé.


Prijmite svoju rasu, farbu a jej pôvod.


Nenechajte svoju kultúru zomrieť.


Táto protiľudská agenda znížila náš ľudský plán tým, že podnietila umelý program využívajúci chemickú, elektromagnetickú, politickú a náboženskú manipuláciu.


Táto manipulácia vychováva patologických, poslušných otrokov.


Sme uväznení v Matrixe generovanom našimi vlastnými zmutovanými genetickými programami a frekvenčnou spätnou väzbou našimi chemicky zmenenými mozgovými vlnami.

Jediným výsledkom je zničenie.


Aby bolo ľudstvo slobodné, musíme pochopiť identitu tých, ktorí manipulujú našu realitu, ale musíme vzkriesiť pôvodný ľudský plán pred našou genetickou modifikáciou/downgradom.

Musíme dostať našu DNA späť online. V tomto pláne je šablóna, ktorá spustí elektromagnetickú disociáciu z tejto syntetickej Matrice. To znamená, naše prebudenie.


Verím, že toto sa momentálne deje mnohým.


V manipulácii ľudstva negatívnou agendou sú nedostatky, ktoré sú čoraz zreteľnejšie a predvídateľnejšie a ich zúfalé činy sa odrážajú v našej súčasnej realite. Rovnaké vzory, rôzne spôsoby.


Všetci z vás, ktorí sa v tomto čase prebúdzate, začínate identifikovať neviditeľné vlákno, ktoré sa pretkáva všetkými týmito udalosťami, ktoré sa zdajú byť na povrchovej úrovni nesúvisiace, ale všetky smerujú k rovnakému cieľu, ktorým je globálne zotročenie, tela/ mysle a rozdelením a rozptýlením umelou inteligenciou.
Tiež prostredníctvom GMO, EMF žiarenia, *va*ccin*atio*ns atď., to všetko sú environmentálne faktory, ktoré sa spájajú s genetickými experimentmi predátorov spoza hviezd, aby nás odpojili od nášho pôvodného plánu DNA.


Toto je umelý program hybridizácie, ktorý pripravuje ľudskú transformáciu na škrupinové nádoby na hyperdimenzionálneho vlastníctva.


NO práve teraz sme tu my, hnutie, ktoré sa nepodobá ničomu, čo ľudská rasa poznala, a my začíname spochybňovať oficiálny príbeh o všetkom, čo nás naučili a povedali takzvaní oficiálni vrátnici.


Som si istá, že mnohí z vás si povedali, ako môžu byť títo ľudia takí slepí, podľa mňa sa nájdu ľudia, ktorí budú bojovať s touto vyššou frekvenciou, zosúladiť sa a zostanú v rámci negatívnej/služby sebe. Na tejto planéte je 7 miliárd ľudí na rôznych úrovniach vedomia a všetko medzi niektorými nebude pripravené. Zažívame časový rozdiel a mnohí z vás si to všímajú vo vzťahoch s rodinou, priateľmi, miestami životného štýlu atď.


Príkladom sú niektorí z vás, ktorí už nerezonujú s hustou mestskou populáciou alebo kariérou, ktorú ste mali mnoho rokov a s potravinami, ktoré už nezvládate atď.


Kľúčom sú frekvenčné vibrácie prosté a jednoduché. Táto zmena spôsobí vnútorný konflikt, o tom niet pochýb. Ale ak sa to má stať, stane sa to.


Nedovoľte, aby vás to rozrušilo, pretože toto reaktívne správanie bude len kontraproduktívne a vytvorí frekvenciu, z ktorej sa tento Matrix napája.


Ale verte mi, že sa to ľahšie povie, ako urobí, buďte k sebe ľahší. Títo paraziti chcú, aby ste boli reaktívni, čo bude ťahať len v negatívnych situáciách. To znamená, že frekvencia, ktorú vyžarujete, sa vráti späť.

Vezuel227 views1 comment

Recent Posts

See All