• vezuel

Slobodná vôľa ? Osud sa dá zmeniť ak chceme dostatočne.

Snažím sa pochopiť rozdiel medzi vôľou Stvoriteľa a mojou vlastnou. Niekedy si myslím, že v tom nie je vôbec rozdiel, že čo je moja vôľa, je aj Stvoriteľa. Že sa dostávam do všetkých tých ťažkých situácií, aby Stvoriteľ videl, že ich už dokážem zvládnuť. Úspešne prechádzam jednou turbulentnou skúškou za druhou.


Čo si o tom myslíte?

Je v našom vnímaní týchto vecí realita ? Aký je dobrý spôsob uvažovania o týchto veciach?


Ja myslím, že táto otázka je veľmi spojená s pojmom pokora. Mám chvíle, hodiny, niekedy dni v trochu zmenených stavoch radosti a Svetla. Toto sú moje skúsenosti. Stávajú sa. Nemôžem ich predvídať.


Je veľmi ľahké byť hrdý, hrať sa na to, že sa zaobídete bez emócií a jednoduchých slov, všetko a všetkých vypnete. Urobí vás to šťastným? Budete sa cítiť lepšie ? NIE.
Niekedy zanovito držíme pred sebou hrdosť ako štít.


Pozerať sa na pýchu vo vnútri znamená pozerať sa na tú časť bytosti JA, ktorá bola vytvorená za účelom sebaobrany. To znamená, že ten, kto má hrdosť, sa pokúsil objaviť dobré, správne alebo ušľachtilý spôsob myslenia, správania alebo reči.


Potom si človek osvojí masku čo najefektívnejšiu a najviac v súlade s požadovaným dojmom

na iných. Túto stenu, akokoľvek ju v sebe vidíme, sme si sami vytvorili.


Otázkou je, môžeme sa stať natoľko odvážnymi, aby sme spustili múr?


Konečným cieľom všetkých týchto skutočných duchovných ciest je pokora a ochota odovzdať tú pýchu, aroganciu, bezcennosť a strach, úplne odovzdať všetky tieto emócie moci a pokoj z poznania, že si LÁSKA !


Stvoriteľ ma poslal, pretože vedel, že sila ktorou ma napĺňa a poháňa sa odmietne vzdať ! Nikdy sa nevzdávam a nikam neodchádzam. Čakali sme tisíce rokov a životov na jediný moment ultimátnej pravdy, ktorou je láska. Našla som svoju odpoveď. Ťažké časy nebudú trvať navždy. Dvere ostanú otvorené, navždy !Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA