• vezuel

Synchronicita: Sila lásky v psychickej alchýmii


Láska je jednou z najsilnejších emócií, aké existujú. V skutočnosti môže byť sila lásky úplne ohromujúca. Nezáleží na tom, aký je váš vek, z akého prostredia pochádzate alebo čokoľvek iné.

Sila lásky je univerzálna. Keď sa snažíte urobiť dramatickú a dlhotrvajúcu zmenu vo svojom živote, musíte byť motivovaní. Neexistuje silnejšia motivácia ako motivácia lásky.

Každý, kto sa snaží oživiť svoj pohľad na život a objaviť nové spôsoby myslenia, môže využiť silu lásky, ktorá mu umožní urobiť dramatickú premenu. Láska bola v centre duchovných premien počas celej ľudskej histórie.


Či už je to niekto, kto sa rozhodne zmeniť svoj život tak, aby mohol sledovať predmet svojich túžob, alebo niekto, kto je na konci svojich síl a chce sa vzdať všetkej nádeje skôr, ako objaví svoju pravú lásku, láska je sila, ktorá sa nepodobá ničomu inému na svete. Pretože láska je silná emócia, má obrovský potenciál pomôcť nám v týchto transformačných obdobiach v našich životoch. Mnoho ľudí dokázalo načerpať silu zo svojich pocitov lásky a zistili, že neexistuje príliš veľká prekážka na to, aby ju láska prekonala. Pre ľudí, ktorí praktizujú psychickú alchýmiu, je láska pravdepodobne najsilnejšou zbraňou v ich vojnovej hrudi.
Čo je láska?


Všetci sme zažili lásku alebo lásku zažijeme. Láska je jedna z vecí, ktorú inštinktívne poznáte, keď ju cítite. Láska je tiež vo svojej podstate iracionálna emócia. Biológia by nás mala urobiť veľmi selektívnymi v tom, do koho sa zamilujeme. Chce to však len úsmev a pohľad tej správnej osoby a sme pripravení. Keď väčšina z nás pomyslí na lásku, okamžite si predstaví romantickú lásku, no toto je len jedna z foriem, ktorú môže mať táto nádherná emócia.


Psychická alchýmia

Alchýmia je mýtická schopnosť premeniť akýkoľvek kov na čisté zlato. Psychická alchýmia je proces, ktorým sa premieňame na svoje ideálne, „zlaté“ ja. Obávame sa, že zatiaľ čo pravidelná alchýmia nie je v skutočnosti možná, psychická alchýmia je niečo, o čo sa môže pokúsiť každý, ak má správnu motiváciu.


V živote neexistuje silnejšia motivácia ako láska. Tým, že sa naučíme využívať obrovskú silu, ktorú láska ponúka, máme všetci možnosť zmeniť samých seba k lepšiemu. Je úžasné, aké ľahké je zbaviť sa našich najhorších návykov, keď to robíme pre niekoho, koho milujeme. Ľudia, ktorí nás skutočne milujú, od nás nebudú vyžadovať, aby sme sa pretvarovali.


Synchronicita

Aj keď je dobré byť v pohode sám so sebou a nespoliehať sa na nikoho iného, ​​aby ste boli šťastní, musíte mať vo svojom srdci nejaký druh lásky, ak chcete dosiahnuť svoju osobnú nirvánu. Zamyslite sa nad vecami v živote, ktoré vám prinášajú skutočnú radosť, o veciach, ktoré máte radi. Môže to byť kreatívna činnosť, konkrétne miesto, ktoré radi navštevujete, alebo činnosť, ktorej sa radi venujete keď sa naskytne príležitosť. Nech je to čokoľvek, čo vo vás vzbudzuje pocity lásky, zamerajte sa na to.


Keď pochopíte, odkiaľ tieto pocity lásky pochádzajú, je oveľa jednoduchšie identifikovať nové spúšťače, ktoré môžete použiť. Reforma vašej duše sa nestane cez noc. Avšak, ak ste

dôslední vo svojom prístupe, potom môžete svoju dušu čo najskôr premeniť na zlato.


Vezuel

190 views0 comments

Recent Posts

See All