• vezuel

Tajomstvá „Prav, Nav a Yav“ odhalené – Staroveká slovanská múdrosť potvrdzuje teóriu multivesmírov

„Najkrajšia vec, ktorú môžeme zažiť, je tajomno. Je zdrojom všetkého skutočného umenia a vedy“ Albert Einstein


Dnes sa vedci pokúšajú vyriešiť jednu z najväčších hádaniek modernej kvantovej fyziky, a to existenciu nekonečného množstva paralelných vesmírov, ktoré koexistujú vedľa toho nášho.


Zatiaľ čo naši vedci pokračujú v odhaľovaní tajomstva a dôsledkov teórie mnohých svetov, starovekí ľudia poznali existenciu paralelného vesmíru už veľmi dávno. Staroveká slovanská múdrosť v skutočnosti potvrdzuje teóriu multivesmíru.


Podľa staroslovanského folklóru a mytológie, keď sa vytvorila existencia, ako ju poznáme, a zrodili sa nové dimenzie a skutočnosti, vznikli tri nové svety. Pomenovali tieto svety Prav, Yav a Nav.
Svet Prav sa skladal z dimenzií a realít. Svet Yav bol 4-rozmerný a obsahoval ľudí a iné živé bytosti. Svet Yav bol svetom, ktorý nás obklopuje. Vo svete Yav boli slnká, hviezdy a slnečné sústavy. Boli tam aj nebeské objekty neviditeľné pre naše zmysly. Fascinujúci svet Nav obsahoval viacrozmerné dimenzie a reality s počtom dimenzií vyšším ako náš svet Yav’.


Dá sa povedať, že svet Yav slúžil ako hranica medzi dvoma ďalšími svetmi.


Teória multivesmíru

Podľa teórie multivesmíru existuje množstvo neviditeľných svetov obklopujúcich náš vlastný viditeľný svet. Ak si predstavíte tieto tri svety, je to ako veľká mydlová bublina s ďalšími bublinami vo vnútri.


Staroveké slovanské mýty a legendy odhaľujú, že viditeľná hmota, čo znamená, že náš svet Yav bol stvorený ako posledný. Pred vznikom sveta Yav boli vytvorené svety Prav, niekedy nazývané aj svet Bogi. Potom sa objavili svety Nav a po nich naše svety Yav.


Všimnite si, že tieto staré slovanské texty nespomínajú jeden svet, ale niekoľko! Toto je teória multivesmíru, s ktorou dnes naši fyzici tak tvrdo pracujú.


Takže teraz, keď vieme, že náš vlastný viditeľný svet je obklopený množstvom neviditeľných svetov, prirodzene si kladieme otázku, či vôbec niekedy môžeme nahliadnuť do týchto neuveriteľných svetov, ktoré nie sú pochopiteľné pre naše zmysly.


Ľudia majú často opakujúci sa sen o mieste, ktoré nikdy nenavštívili alebo o ktorom ani nepočuli. Možno sú takéto sny zábleskami toho, čo človek zažil v paralelnom vesmíre.

Niekedy ľudia snívajú o udalostiach, ktoré sa ešte nestali, ale stanú sa v budúcnosti. Takéto sny môžu byť aj prichádzajúce obrazy z alternatívneho sveta, kde žijete iný život.

Ktovie, možno niektoré z našich najzvláštnejších snov sú oknom do paralelného vesmíru.


Zo slovanskej mytológie a folklóru sa dozvedáme, že niektoré z týchto svetov sú občas prístupné určitým jednotlivcom. Na to, aby dotyčný videl niečo z paralelného sveta, musí mať dobré a silné snívanie. Počas neho je tiež možné „vidieť“ udalosti odohrávajúce sa v paralelnom svete.


Tajomné modré svetlo

Staroveká slovanská literatúra uvádza, že niektorí ľudia hlásili, že videli tajomný vchod vedúci do „Modrého sveta“. Do tohto záhadného sveta a dostanete iba cez tunel. Iné svety nie sú pre návštevníkov vôbec otvorené a na vrchol sa dá dostať iba kľúčovou dierkou. Toto svetlo

je prítomné vo všetkých svetoch, no jeho pôvod a účel je nám neznámy.


Ako vidíte, stále je toho veľa, čo nevieme o našom vlastnom svete a neviditeľných svetoch, ktoré nás obklopujú. Jedno je však jasné, vedomosti našich predkov by sme nemali zanedbávať, pretože veci, ktoré sme poznali, začíname chápať až dnes.


Vezuel✨.


🌍Napíšte mi: vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

👉🏻Aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


334 views0 comments

Recent Posts

See All