• vezuel

Upratujte "domček", posledná šanca pred dokončením Veľkého cyklu

Negatívne duchovné vplyvy môžu byť pripojené k nášmu energetickému telu prostredníctvom nevyjasnených mentálnych, emocionálnych alebo duchovných konfliktov z minulých, súčasných a budúcich životov. Môžu to byť duchovia predkov alebo známi duchovia, ktorí sa pripájajú k nášmu telu alebo duchovným častiam. Keď títo predkovia opustili svoje telo, neboli duchovne oslobodení, a tak priľnuli k vášmu telu a čakali na uvoľnenie, očistenie a vyliečenie zo svojej bolesti.


Niekedy sú títo predkovia alebo známi duchovia spojení s orgánmi a zapletení s časťami duchovného tela. Toto môžu znamenať „nezhodné časti tela“ v procese čistenia duchovného tela.Počas tejto zmeny cyklu sme tu mnohí, aby sme dokončili, dokončili a ukončili tieto nevyvážené energetické cykly a ich negatívne vplyvy na našu genetickú históriu, záznam DNA, astrálnu recykláciu a vzorce zaznamenané v pôvodnej rodine.


Keď pokročíme v osobnom čistení predkov, naše upratovacie úsilie sa rozšíri na mestá, národy, kmene a globálnu sieť pre celú ľudskú rasu.

To znamená, že mnohí z nás majú duchovný zámer vyčistiť nevyriešené konflikty a duchovné problémy našich patriarchálnych, matriarchálnych a rodových pokrvných línií a časových línií a DNA, ktoré je hlavným duchovným poslaním mnohých Indigových detí.


Vezuel 💜

💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/

👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org


👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl


💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA