• vezuel

Večný nehynúci plameň


Večný plameň je plameň, ktorý horí nekonečne dlho. Väčšina večných plameňov je zapálená a udržiavaná úmyselne, ale niektoré sú spôsobené prírodou.


Podľa legiend Boh dal vízii Bytie a umiestnil ho do Prázdnoty a zoslal nehynúci plameň, aby horel v srdci Sveta. Iba bytosť oživená večným ohňom môže mať svoj vlastný skutočný život a slobodnú vôľu, bez strachu. Bez nej tvorom chýba rozum a nezávislé myslenie, aj keď môžu byť bábkoherectvom väčšej vôle.


Večný plameň, o ktorom je reč je duša všetkého dýchajúceho a schopného vysielať bezpodmienečnú lásku.


Nehľadiac na to, čo sa v živote deje, v akej ťažkej situácii sa nachádzate, Zdroj vám vždy pošle do života skúsenosť , ktorú potrebujete, prostriedky na jej vyriešenie a aj ľudí, ktorých potrebujete - na podopretie, učenie a pochopenie duchovnej podstaty. Ak ste stále schopní vyžarovať bezpodmienečnú lásku, na ostatnom nezáleží. Na žiadnom programe, ktorý temnota "prevádzkuje" vo vašej hlave a predstavila ho ako váš vnútorný hlas, ktorý vás vyzýva na pochybnosti.


Včera som konečne videla východ slnka. Boj nádherný, majestátny, zlatá guľa plávala po oblohe za spevu vtákov a ja som si užívala každý jeden okamih, sama so sebou a naplnená esenciou lásky k životu. Celé JA bolo naplnené neskutočnou láskou k životu, životu na tejto planéte, ku každej jednej bunke vo vesmíre.


Napojená na "vesmírny počítač"...... Nabehol Zdrojový program a rozvinuli sa krídla, ktoré ma odniesli presne tam, kde bolo potrebné znovu zapáliť večný a nehynúci plameň.


Ak niekto bol včera pri kryštálovom jadre a videl plápolajúceho anjela so zlatými krídlami zapaľovať večný oheň lásky, stretol Vezuel.

Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA