• vezuel

Veľkonočný ostrov Rapa Nui Zlatý Pupok Zeme

Pozdĺž línie osád od Eurázie po pristávaciu plošinu Enlil nechal postaviť pred 13 000 rokmi v Pumapunku a Tiahuanacu na brehoch a pod jazerom Titicaca na vrchole Ánd osadu. Na vytvorenie platformy použili rovnakú sonarovú technológiu, akú používali v Južnej Afrike, Turecku a Iraku. Rad osád naprieč Pacifikom a západnou pologuľou predstavoval sochy fúzatého Adada-Viracocha


Dve tisíc míľ delí mestá Tiawanaku , Pisac, Cuzco a Machu Picchu – všetci po potope definovali nové Pupky Zeme – od pupkových pamiatok Veľkonočného ostrova. A predsa tá istá kultúra svetlej pleti, ryšavých a bradatých. Šéfmi týchto osád boli vysokí ľudia so svetlou pokožkou, ryšavými alebo blond vlasmi a predĺženými lebkami s o 25 % väčšou kubatúrou ako homo sapiens.


Popis z Cookových ostrovov ich nazýva Maori, čo znamená ‚cestujúci s bielou pokožkou‘. Ich prezývka Shining Ones je spoločná pre Mezopotámiu, Egypt, Veľkonočný ostrov a oblasť jazera Titicaca.


Sekvenovanie vlasov ich spája s genetickou skupinou pochádzajúcou z juhovýchodnej Európy, najmä z oblasti Čierneho mora a Kaspického mora, severne od Arménska. Mitochondriálna DNA odhaľuje mutácie neznáme u žiadneho človeka, primáta alebo zvieraťa.


Na Veľkonočnom ostrove (Rapa Nui) domorodý informátor povedal, že boh v orlej prilbe prepravoval obrovské sochy ( moai) vzduchom na ich plošiny (ahu) na kopci. Rovnako ako v Baalbeku v Libanone a v kamenných uličkách v Južnej Afrike, Anunnaki, ktorí umiestnili sochy, použili kameň na Veľkono4nom ostrove nazývaný „Kameň zlatého pupku.
Niektoré sochy boli umiestnené na plošinách. Iné, pozdĺž svahov sopky Rano Raraku, boli až po krk pokryté sedimentom. Sochy vytesali rôzni ľudia v rôznych epochách. Mladšie sochy sú tvarované z dostupného sopečného trávnika. Staršie sochy sú vyrezávané z tvrdšieho čadiča a nachádzajú sa na hlbších stratigrafických úrovniach alebo pod novšími sochami a ich platformami. Polynézania z tichomorského ostrova Tongareva, ktorých predkovia kedysi žili na Veľkonočnom ostrove, hovoria, že fúzaté podobizne predstavujú hosťujúcich Skywalkerov; neskoršie sochy predstavujú náčelníkov Veľkonočného ostrova. Bradatí chlapi tu neboli domorodí, prišli z Eurázie.


Staršie plošiny boli postavené z čadiča, ktorý chýba na povrchu Veľkkonočného ostrova a chýba na plošinách a sochách postavených po potope pred 13 000 rokmi. Ale „Jacques Cousteau našiel pravouhlé dutiny v čadičových vrstvách na rímsach pod hladinou mora, takže čadič musel byť vyťažený, keď bol lom ešte prístupný, keď bol Veľkonočný ostrov podstatne väčší a bol súčasťou súostrovia rozprestierajúceho sa niekoľko stoviek kilometrov.


Prví, ktorí prežili po Noemovej potope, pochádzali z teraz potopeného ostrova s ​​názvom Hiva“ (pieseň). Anunnaki po potope priviedlo 300 mužov, aby pomohli vytvoriť platformy pre sochy.

Títo Anunnaki nemali súcit, neprejavovali ani lásku, ani božstvo.


Väčšina Anunnaki sa vrátila na Nibiru do roku 311 pred Kristom. Niektorí však zostali. Oni a ich potomkovia (mocenská elita) nám vládnu dodnes.


Sme jedna rodina a všetkých oklamali Anunnaki a ich polovičná línia vražedných manipulátorov. Musíme obnoviť našu jednotu ako druh.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

291 views1 comment

Recent Posts

See All