• Prvý Divoch

Vnútromozgová spoločnosť a jej šialenstvo, ktoré strhlo masy


Prvý Divoch


Chiméry – predzvesť pádu Atlantídy; vtedy aj dnes podobný útok na prirodzenú DNA. Hybridizácia zvierat a ľudí. Kríženie človeka s umelou inteligenciou (AI). Nový svetový poriadok. Masová genetická modifikácia a sterilizácia obyvateľov prostrednictvom šťavnatých ihiel. Občasná genocída okultnou farmáciou. Likvidovanie imunity človeka vinou očkovania už v kolíske (s „vedeckým“ tvrdením, že ide o posilňovanie imunity).


Záhadný nárast autoimunitných ochorení v rokoch 1970 až 2020 (bez súvislosti so stále častejším a modernejším očkovaním). Megakorporácie. Pokroky vo virtuálnej realite. Matrix. Vyložene rakovinotvorné a toxické látky v potravinárskom priemysle. Chemické postreky, rovnako alebo viac rakovinotvorné. Monster drink – doslova nápoj Šelmy aj s poctivou symbolikou. Večné a tajuplné hľadanie lieku na rakovinu. Zámerný posun hudobného sveta či ladenia zo 432 hertzov na 440 hertzov. Úmyselná disonancia. Frekvenčná vojna. Beatles. AC/DC. Mŕtvy metal pre mŕtvych poslucháčov.


Zombie apocalypse odohrávajúca sa priamo pred tvojimi a mojimi očami. Netreba chodiť ani na 3D do kina.


Pohlavie ako sociálny konštrukt a premenlivá identita. Chemtrails vo vzduchu. Politické špičky, kráľovské rodiny a väčšina Hollywoodu... omladzujúci sa krvou mučených detí v klietkach pod zemou. Pedofilní prezidenti a premiéri. Adrenochrome. Alebo mám skôr preferovať názov google chrome? Manipulovanie s volebnými lístkami. Skupovanie opozičných strán. Totalita masmédií. Vyvolávanie démonov, rituálne pitie krvi a rituálne tetovania. Walt Disney ako slobodomurár najvyššieho, teda 33. stupňa.


Maska, ktorú kedysi i dnes nosili i nosia otroci. Maska ako anonymita, likvidácia identity, používaná tajnými spolkami presne ako vo filme Eyes Wide Shut od Stanleyho Kubricka. Maska ako symbol poslušnosti/podriadenosti. Keď oni nosia masky pri rtuáloch, prečo by sme ich nemali nosiť aj my – ich nevedomí otroci? Aký pán, taký sluha. Živá spojka AI – reptiliáni – aristokracia.


Takmer úplné zničenie muža a ženy na všetky možné spôsoby. Zvonka i zvnútra. Zotročenie človeka štátom od rodného listu až po jeho testament. Doslova. Totálna závislosť „civilizovaného“ človeka od ropy, od rafinérie, pretože Rockefeller to tak chcel.


Očistiť sa z toho všetkého? To chce viac ako prepólovanie Zeme a sto tsunami. :P


Vítam čitateľov, ba aj divochov, ktorí sa neveriacky prechádzajú po slovenských mestách i dedinách. Potrebujeme poriadnu odvahu, aby sme vôbec vstúpili do spoločnosti, ktorej členova podliehajú takmer úplnému šialenstvu mysle. Vojna je mier. Posielanie zbraní je mier. Toto je Orwellov román 1984 v plnom prúde, v mnohých aspektoch ešte horšia situácia ako v knihe.


Nejde pritom len o naivnú dôveru v okultné biele plášte so symbolom hada (ach, veľmi priehľadné), v plne zaočkovaný Vatikán, vo farmaceutické firmy.


Možno najviac ma dnes trápi, že muži nie sú muži a ženy ženy. Ani zďaleka nehovorím len o tých, ktorí úplne podľahli LGBTlkjdfslkjfssdfeatertef ideológii, takže sa dobrovoľne a za drahé peniaze nechali sterilizovať a/alebo zmrzačiť. Skrátka podporili cudzí biznis i vlastnú sebadeštrukciu.


Zdravý muž sa stal terčom, pretože, chudáčisko, čo keby zobral do hrsti rozum a odvahu? Čo keby sa apokalypse zombií postavil? Čo keby odmietol masku a zástup šťavnatých ihiel? Čo keby odmietol masmediálne „pravdy“ servírované v hypnotickej televízii? Čo keby sa z neho nestal stokilový medveď na gauči?


Čo keby si takmer úplne nenechal zničiť myseľ aj telo? Čo keby sa miesto útrpného uvažovania, či je muž, niečo medzi alebo žena postavil na odpor satanistickej ideológii a jej predstaviteľom? Mužským spôsobom.


Zdravá žena sa stala terčom, pretože, chudera, čo keby chcela mať deti a muža? Čo keby sa prestala nečinne pozerať, ako jej deti vychováva televízia a štátne školy? Čo keby bola schopná partnerského vzťahu? Čo keby nezasvätila svoj život boju s mužmi vo výške platu? Čo keby prestala bojovať s mužmi ako muž a miesto toho by sa začala medzi mužmi správať ako skutočná žena?