• vezuel

Vzostup pokračuje, osobný aj planetárny.

Je to nový mesiac a nová frekvencia spolu s novou energiou sa líši od toho, čo sme mali v posledných mesiacoch, aj keď v októbri máme silné energetické aspekty vrátane Saturnu a zatmenie. V tomto mesiaci uvidíte veľa výziev a energetických medzier medzi temnotou a svetlom, oveľa viac multidimenzionálnej integrácie.


Bez ohľadu na to, čo sa zdá, že sa vo svete deje, svetlo vždy zvíťazí nad temnotou. Nemôžeme sa nechať rozptyľovať tým, čo sa zdá, že sa deje okolo nás.


Temnota tu vždy bola a vždy bude a my si to uvedomujeme viac, pretože sme menej integrovaní s 3D a viac integrovaní s 5D. Temnotu si viac uvedomujete, keď vás od nej oddeľuje svetlo. Nie je dôvod bojovať s tmou – nechajte svetlo, aby za vás urobilo ťažkú ​​prácu, stačí, ak budete svietiť.


V tomto mesiaci sa sústeďte na zosúladenie, integrovanie a prijatie krokov vpred na definitívne vystúpenie z vlastnej temnoty natoľko, aby sme vstúpili do svetla, pretože nasledujú obrovské energetické posuny.


Toto je čas na cieľavedomú akciu, božský pohyb do zámerných a usporiadaných výsledkov, ktoré plynú z nášho potenciálu do možností. Svoju netrpezlivosť môžeme prekonať duchovnou zrelosťou, pretože vieme, že božské načasovanie sa netýka času, ale pohybuje sa podľa energetických tokov a snaží sa vytvoriť čo najdokonalejšie zosúladený, benevolentný výsledok.Energia je o integrácii, zámere a inšpirácii, takže svoju spiritualitu používame mocným spôsobom, ktorý sa posúva vpred. Toto je zhodný pohyb vpred, ktorý vykonávajú tí, ktorí sa pohybujú s istotou, jasnosťou a účelnosťou.


Sú chvíle, keď sledujem, čo sa deje vo svete, a rozmýšľam, aký má zmysel snažiť sa tak tvrdo, držať energiu, svietiť svetlom a sústrediť sa na cestu vzostupu. Viem, že mnohí z vás majú tiež tieto chvíle. Zdá sa, že všetko kĺže po útese rýchlejšie a rýchlejšie, a tak sa zdá, že mnohí ľudia si jednoducho neuvedomujú alebo nevnímajú, že na svete sú obrovské problémy. Potom si však spomeniem na energetické medzery a na to, ako vidíme tmu, pretože sme vo svetle. Budem mať náhodný rozhovor s niekým, kto sa chce so mnou rozprávať, pretože si všimne moje svetlo a energiu a ja viem, že o tom to celé je.


Jedna osoba za druhou, jedna konverzácia za druhou, jedno svetlo za druhým as miliónmi z nás, ktorí to robia každý deň.


Vzostup funguje a my sme na správnej ceste, aj keď to tak vždy nevyzerá. Viem, že je ťažké pokračovať v napredovaní, keď sa zdá, že nenapredujeme, ale robíme to.


Toto je monumentálna zmena paradigmy pre ľudstvo a rovnaký duch, ktorý spustil revolúciu proti tyranii a nadvláde, pracuje na zopakovaní tohto úsilia. Všímajte si, čo sa deje okolo nás. Toto je svetlo pri práci. 5D integrácia rastie každým dňom. Pamätajte, že chaos je vedľajším produktom rozpadu 3D paradigmy.Zažiarte a majte svoje svetlá jasné.


Vezuel 💜 💜 Ľudové zhromaždenie živých ľudí https://nzosr.sk/ 👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org vezuel@unitednewschannel.org 👉🏻 stiahnite si aplikáciu UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA