• vezuel

Zemská energetická mriežka

Zemská energetická mriežka je starodávna matica línií jemných síl, ktoré vytvárajú vzor po celej planéte. Pomocou skalárnych vĺn produkovaných Matkou Zemou pokročilé staroveké civilizácie budovali megalitické kamenné štruktúry pozdĺž týchto mriežkových línií a v pretínajúcich sa uzlových bodoch. Neskôr civilizácie stavali na rovnakých miestach chrámy, kamenné kruhy, uzdravovacie strediská a obradné stavby. Tieto čiary mriežky sa tiež nazývajú

ley lines.


Megalitické lokality v Montane sa nachádzajú na hlavnej línii zemskej energetickej siete, ktorá spája Angkor Wat s peruánskou Nazcou, čo predstavuje ružová čiara. Ružová čiara je tiež známa ako Allison Grid Line. Modrá čiara predstavuje 24 860 míľ dlhý a 62 míľ cez koridor zemskej energetickej siete. Táto chodba obieha planétu spájajúcu posvätné a starodávne megalitické miesta. Cez Veľkonočný ostrov, ďalej cez línie Nazca, Cuzco a Manchu Picchu a ďalšie štyri megalitické posvätné miesta v Peru. Mriežka prechádza cez Atlantický oceán do krajiny Dogon v Mali, pyramíd v Gíze a oázy Siwa v Egypte. Mriežka pokračuje v spájaní starodávnej pieskovcovej architektúry Petry v Jordánsku s Ur v Iraku.


Potom koridor energetickej siete predstavovaný modrou čiarou prechádza cez Persepolis v Iráne (staroveká Perzia) a ďalej k Mohenjo Daro v Pakistane. Ďalej sa chodba mriežky presunie do vytvarovaných hinduistických chrámov v indickom Khajuraho. Ďalej do Pyay, Barmy, ktorá bola starodávnym hlavným mestom národa Pyu. Potom mriežka pretína thajský Sukhothai. A mriežkový koridor sa ďalej zarovnáva k Angkor Wat a Preah Vihear v Kambodži. Pokračujeme koridorom spájúcim sa cez Tichý oceán, oboplávame planétu a vráciame sa na Veľkonočný ostrov.


Keď je tento koridor mriežky umiestnený tak, akoby to bol rovník, potom je severný pól vymedzený na tichomorskom pobreží Kanady.


Mnohé z týchto miest boli postavené nad starodávnymi ruinami oveľa starších vyspelých kultúr.


Veľkonočný ostrov v južnom Pacifiku je preslávený sochami Veľkých Moai.


Paracas v Peru je miestom, kde bolo objavených viac ako 300 pretiahnutých lebiek. Testy DNA ukazujú, že ide o nového tvora podobného človeku, ktorý je veľmi vzdialený od Homo sapiens alebo neandertálcov. Enigmatické línie Nazca v Peru sú viditeľné iba zo vzduchu.


Ollantaytambo je starobylé megalitické miesto v Peru.