• vezuel

Zmeňte vedomie vo vnútri na začatie procesu skutočného posunu

Sú dve cesty


Pletie záhrady, alias Dlhá cesta. Deprogramovanie, demechanizácia, liečenie a napravovanie psychiky a disciplína, aby ste neupadli späť do starých vzorcov.

alebo

Výsadba a zalievanie semien, alias Krátka cesta. Stotožnenie sa s vyššou lepšou verziou seba samého, rezonovanie s duchom a láskou a múdrosťou, nadviazanie vnútorného kontaktu s dušou/duchom, stelesnenie pozitívnych hodnôt.


Jedna je teda o vysporiadaní sa so starým/zlomeným/negatívnym a druhá je o prepojení a rezonancii s novým/lepším/pozitívnym.


Ak zrealizujete iba jednu z týchto ciest, pravdepodobne zlyháte. Napríklad, ak budete robiť len tieňovú prácu a deprogramovanie, uviaznete tam a v skutočnosti nevyrastiete do stelesnenia svojho vyššieho Ja. Alebo ak sa pokúsite sústrediť len na to pozitívne bez toho, aby ste sa zaoberali negatívami, budete v poriadku niekoľko dní alebo týždňov, ale potom ustúpite a tvrdo narazíte do starých vzorcov, ktoré vždy číhajú pod povrchom, pretože sa s nimi nezaoberáte.


Ale medzi týmito dvoma je dôležitejšia druhá cesta. Bez toho sa nezaobídete. V skutočnosti sa niektoré podvedomé problémy dajú vyliečiť jednoducho pozitívnou energiou vliatou do psychiky cez 2. cestu.
Najjednoduchšia cesta, ako vytvoriť hlbokú transformáciu, je začať maľovať (obrazne povedané) mentálny a emocionálny obraz nového stavu, ku ktorému sa chcete transformovať, a začať ho nabíjať nadšením a predstavivosťou, nechať ho vytesniť viac a viac tvojho starého myslenia.


To znamená, zostaviť myšlienky, pocity, životný názor, všeobecné zmýšľanie atď., ktoré ho charakterizujú. Urobte to stále reálnejšie, živšie a živšie množstvom mentálnej a emocionálnej energie, ktorú do toho vložíte. Potom s ním začnete splývať a jeho vzory vytlačia tie staré, od ktorých sa vzďaľujete.


To, čo tam robíte, je prepisovanie podvedomia novými vzormi, ale v okultnej terminológii to, čo tam NAOZAJ robíte, je vytváranie étericko-astrálnej myšlienkovej formy (holografickej šablóny) nového stavu.


Teraz, keďže nový stav je v skutočnosti váš skutočnejší stav, t. j. viac v súlade s vaším vyšším ja, to, čo V SKUTOČNOSTI SKUTOČNE robíte, je vytváranie myšlienkovej formy, ktorá funguje ako most medzi vaším súčasným stavom a vašim vyšším skutočným duchovným stavom. Istým spôsobom by ste to mohli nazvať merkaba, pretože je to jemné energetické vozidlo, ktoré vás v tomto prípade prepravuje medzi ríšami alebo stavmi bytia.


Vezuel 💜


👉🏻Email: contact@unitednewschannel.org

vezuel@unitednewschannel.org

👉🏻 stiahnite si aplikácia UNC: https://apps.wix.com/place-invites/invite-lp/53d67b6c-4a6c-4461-90dc-98c64e26f36d?ref=m_cl

💜 Odoberajte môj MEME kanál na Telegrame: https://t.me/lightloveenergy

💜 Odoberajte môj Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCHsnDg0ZLFsPi921dvV13kA

119 views0 comments

Recent Posts

See All