• vezuel

Zvýšte vibrácie oblečením a správnymi farbami

Sedia vám v skrini dokonalé topánky, ktoré ste už dva roky neobuli? Pamätáte si na moment, keď ste sa do nich zamilovali, a hoci boli príliš malé, prinútili ste sa ich kúpiť, ale z nejakého dôvodu ich už nechcete nosiť a je ťažké sa ich zbaviť. Väčšina z nás má taký kus oblečenia.


Oblečenie má frekvenciu a je rozšírením vašej aury, vášho energetického poľa navonok. Je prirodzené, že keď sa vyvíjate a zvyšujete svoje vibrácie, váš šatník prestane zodpovedať vášej duši, vašej skutočnej podstate. Ak nosíte oblečenie, ktoré nie je v súlade s tým, kým skutočne ste, možno dávate svetu zmiešané správy.


A keď sa necítime pohodlne vo svojej koži, nie sme schopní vyžarovať naše najjasnejšie svetlo. Časť z nás je stále pripútaná k minulosti, no pre vývoj a prejavovaní a vytváraní túžob potrebujeme byť naplno v prítomnom čase.


Vyhraďte si pár hodín na to, aby ste si prešli každý jeden kus oblečenia, ktorý vlastníte. Než začnete, venujte chvíľu meditácii, uzemnite sa a pripojte sa k svojmu vnútornému priestoru. Keď sa budete cítiť vycentrovaní, jasne a spojení, nasaďte si každý kúsok, jeden po druhom a položte si otázku: Cítim sa ľahko? Cítim sa ťažko? Vyjadruje tento kúsok moju podstatu? Pomôže mi to napredovať na mojej ceste? Zdržuje ma to? Buďte k sebe úprimní. Verte vnútornému hlasu. Ak odpovie „nie“, pustite to.


Poznajte rozdiel medzi svojím „fantazijným ja“ a vaším „budúcim ja “potenciálnym ja“. To sú dve energie často prítomné pri úprave nášho šatníka.


Fantazijné ja je pripútané k ideálnej (nerealistickej) verzii nás samých, alebo k nejasnej predstave o tom, čo si myslíme, že milujeme. Fantazijné ja sa pozerá na svet z troch nižších čakier. Prvá čakra sa potrebuje cítiť bezpečne, druhá sa potrebuje cítiť žiadaná a tretia prosperuje z pocitu sily. Náš šatník je teda kolekciou oblečenia, ktoré spĺňa tento účel.


Budúcemu ja nie je jedno, ako nás vidí svet. Každý predmet v našom šatníku nám pripomína, že každý z nás tu na planéte má svoje poslanie a každý predmet – farba, materiál, dizajn – je v skutočnom súlade s našimi hodnotami. Každé ráno, keď sa obliekame, cítime ľahkosť a inšpiráciu, jasnosť a účel. Budúce ja spoluvytvára svoj svet z vyšších čakier a vie, že všetko je energia. Vrátane jej oblečenia.


Prezrite si svoj šatník a vyberte si oblečenie, ktoré vás privedie k vášmu najlepšiemu ja.


Každé ráno, keď sa obliekate, stanovte si zámer dňa. Ak vás čaká dôležité stretnutie, položte si otázku: aké vlastnosti musím dnes stelesniť, aby som dosiahol požadovaný výsledok?
Vysoko vibračné farby


Každá farba má špecifickú frekvenciu vibrácií. Ako farba sa prenáša z ľudského oka do mozgu, uvoľňuje sa hormón, ktorý potom môže ovplyvniť emócie osoby.


Môžeme tiež vzťahovať na farby na sedem čakier. Výber správnej farby, ktorú chcete začleniť do svojho života na zmenu, umožňuje využiť svoje frekvenčné vibrácie, ktoré vám môžu pomôcť pri vytváraní úplne novej reality pre seba. Zdvíhanie vaše vibrácie cez farbu môže priniesť nádhernú pozitívnu zmenu do vášho života.


Ak chcete vytvoriť silnejšie duchovné spojenie, je potrebné nosiť fialovú .


Ak si prajete viac povedomia a kreativity, potom môžete umiestniť farbu Indigo okolo svojho domova, vo vašom aute a / alebo na svoju osobu. Farba modrá je možné nosiť, aby pomohla zvýšiť vašu komunikáciu a rozhodnosť.


Zelené a ružové môžu pomôcť s harmonizáciou vzťahu, pretože naše srdcia dávajú a prijímajú lásku z nás. Zelené toky z vás von smerom von k ľuďom a miestam. Ru